KONST / Litografier / Färglitografi 12257251
nr 1225 7251
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/290, bladets mått: 48,5x62 cm
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:53:23
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Emanuel Bernstone
Läs mer om Emanuel Bernstone